fbpx Skip to main content

שאלות שנשאלות המון

והתשובות שלהן


כללי

מה זה הפרלמנטום?

הפרלמנטום הינה קהילת גיימינג עליליתית אשר מתמקדת בסיפורים ועלילות ייחודיות. הקהילה צמחה משרתי משחק בתחום המיינקראפט והראסט שלהם עלילות שונות.
הקהילה שמה דגש על ערכים ועל משחקיות מעניינת ונבונה.
בין מוצרי הדגל, סדרת הרשת "הפרלמנטום" ושרת הציבורי "הפרלהגיימס".  כיום הקהילה מפעילה סדרת רשת חדשה "סולאריס"

מה הקהילה מציעה?

קהילת הפרלמנטום מציעה מגוון שרתי משחק, פעילויות שונות ומגוונות הן בתוך המשחק והן בחיים האמיתיים, הגרלות, פרסים, תחרויות והמון אפשרויות תוכן שונות.

מה כבר עשינו?

עשינו אין ספור פעילויות ושעות של תוכן איכותי, השתתפנו בכנסים ותרמנו רבות להפקה של כנס מיינקראפט של כ2000 שחקנים – הפקנו תוכן גיימינג למופעים כמו מיינקראפט אולסטארז (15 אלף משתתפים) ומיינקראפט נגד פורטנייט (17 אלף משתתפים).
הקמנו פלטפורמה וירטואלית עבור מותגים מסחריים כמו פלאנט.

איך אפשר לעזור?

שמחים ששאלת, יש לנו המון דרישה למשרות פנויות בעמוד הדרושים שלנו.
ניתן גם להגיש בקשה למשרה שאינה רשומה לכתובת המייל שלנו בדף צרו קשר.

מה קרה לסדרת הפרלמנטום?

בסרטון הזה הודענו על כך שסדרת הפרלמנטום הגיעה לסיומה וכי לאחר 8 וחצי שנים ו7 עונות אנחנו מסיימים את הפרלמנטום. אך אל דאגה כי אנחנו התחלנו את סדרת סולאריס, סדרת רולפליי חדשה עם קו עלילה חדש לגמרי.

הקהילה, השרתים הציבוריים, הדיסקורד שלנו – כולם ישארו אותו דבר.

הפרלה – סדרת חלל

מה זה הפרלה?

סולאריס הינה סדרת רשת המבוססת על שרת מיינקראפט בו חברים מעל ל20 משתתפים ומשחקים בסגנון ריאליסטי בסוגת משחק תפקידים (רולפליי) ובה קורים אירועים עלילתים מתגלגלים בין הדמויות.

השרת הינו שרת סגור למורשים בלבד והכניסה אליו תלויה בתהליך קבלה המפורט מטה.

איך מתקבלים? איך נכנסים לשרת?

על מנת להיכנס לשרת הפרטי של הפרלה, יש להגיש את עצמכם כמועמדים ולהיבחר בצורה הוגנת על ידי ועדת הקבלה.
ניתן להציע את עצמכם אך ורק דרך הטופס ולא בשום דרך אחרת לרבות רשתות חברתיות או האימייל.

מי נמצא בשרת?

בפרלה – סדרת חלל משתתפים שחקנים / דמויות אשר התקבלו דרך הטופס. ביניהם גם יוטיוברים ולא יוטיוברים אשר עברו תהליך קבלה מלא.
חברי השרת מגוונים ומכל אחד ניתן לגלות נקודת מבט שונה על העלילה המתרחשת.

איפה אפשר להציע רעיונות לעלילה?

אנחנו תמיד שמחים לשמוע את הרעיונות שלכם בתגובות לסרטונים שלנו, בין אם זה בערוץ היוטיוב שלנו או בערוצים השונים של חברי הפרלמנט.
מוזמנים גם לדון על זה בדיסקורד שלנו

איפה השרת מאוחסן? איך אפשר ליצור גם כזה?

אנחנו גאים להגיד שאנחנו מאוחסנים בפרלהספייס! אם גם אתם רוצים לפתוח שרת כזה, תוכלו להיכנס לדף הזה כדי לדעת איך לפתוח שרת מיינקראפט שפתוח 24/7.

מסחרי

אתם עושים קמפיינים?

בוודאי, אצלנו אפשר לפרסם במגוון ערוצי יוטיוב של היוטיוברים המובילים שלנו. כל מה שצריך לעשות זה לפנות לסוכנות שלנו בתפריט הצד של האתר.

כמה עולה לפרסם אצלכם?

המחיר תמיד משתנה בהתאם לשוק ובהתאם לצרכי הלקוח ולכן פשוט עדיף שתיצרו קשר ואנחנו כבר נעזור לכם להגשים את יעדי הפרסום שלכם.

למה לפרסם דווקא אצלכם?

אנחנו עוסקים בקמפיינים כל הזמן מתהליך הקריאטיב ועד לפרסום הסופי – לכן נוכל להתאים את עצמנו אליכם ולוודא כי הלקוח שלנו (אתם) יצא מרוצה

מה זה הפרלמנטום הפקות?

חטיבת ההפקות שלנו עוסקת בהפקות תוכן בתחום הגיימינג ועוזרת למותגים מסחריים ליצור חיבור לעולם הגיימינג. בין אם זה קריאטיב לקמפיינים או מהלכים חסרי תקדים מחוץ לקופסה אנחנו מסוגלים להעלות את הרמה ולהביא את המותג לקדמת המסך.

בין עיסוקינו הפקנו תוכן למופעי גיימינג, פעילויות ותכנים לכנסי משחק והפקת מטהוורס עבור מותגים בעולמות המיינקראפט והרובלוקס

עדיין יש לכם שאלה? צרו קשר