מסמך זה מפרט את תנאי השימוש והרכישה בחנות הסחורה של הפרלמנטום בכתובת https://www.parlamentum.co.il/merch שהינה חנות סחורה מקוונת של מותגי הפרלמנטום .

בעת כניסתך ורכישתך בחנות את\ה מסכים לתנאים הבאים ומחוייב בהם.

 

שימוש הוגן
כל לקוח אשר גולש או רוכש באתר בעל זכויות שוות וזהות לכל לקוח אחר. אין באפשרות אף גורם למנוע רכישה באתר זה באמצעות מערכותיו. זאת בהתאם שלא קיים מגבלות שהוטלו על המשתמש על ידי צוות השרת והאתר.
תעריכי הפריטים יהיו שווים ערך כלפי כל משתמשיו ללא שום הבדל בין השחקנים, למעט קודי הנחה שניתנו באמצעות מבצע, פיצוי או הסכם קיים בין צוות לשחקן מסויים.
במידה וקיימת בעייה בשימוש באתר, כל משתמש רשאי לפנות לתמיכה באמצעות אמצעי התמיכה בלבד המפורטים באתר הרכישה או בפורום forums.parlamentum.co.il .

 

אמצעי תשלום
נכון לרגע זה תשלומים יתקבלו אך ורק דרך מערכת PayPal המוטמעת באתר הרכישה וזאת לאחר בחירת המוצר והמשכתו לאמצעי תשלום. ניתן לשלם באמצעות יתרת PayPal או באמצעות כרטיס אשראי – Visa, Mastercard, American Express שהונפקו על ידי בנק מוסמך דרך מערכת PayPal בלבד. התשלומים יבוצעו אך ורק על ידי חשבון PayPal תקין ללא הגבלות וזאת בהתאם למדיניות של חברת PayPal.

והמידה והתשלום לא יועבר אלינו מכל סיבה שהיא; לרבות חסימת המשתמש על ידי חברת Paypal או עיכבון התשלום – ההזמנה לא תבוצע בהצלחה עד למועד קבלת תשלום זה.

שים לב!  פרטי כרטיס האשראי אינם נחשפים בפנינו. זאת בהתאם לאמנת חברת Paypal
הפרטים היחידים המועברים הינם שם מלא וכתובת למשלוח, מספר טלפון או כל פרט אחר אשר מבוקש טרם שלב התשלום

משלוח וקבלת המוצר 
קבלת המוצר תתאפשר אך ורק לאחר קבלת התשלום במערכת האתר והתשלום יועבר לחשבון שלנו.
לאחר שיתקבל התשלום באופון ברור, הזמנתכם תועבר לשלב האריזה והמשלוח.

הפרלמנטום מבצע את הוצאת המשלוח פעמיים בשבוע; בדרך כלל בתחילה ובסוף שבוע.

המשלוח נשלח דרך שירות “דואר רשום” של חברת דואר ישראל אשר מגיע ליחידת הדואר הקרובה ביותר לביתכם לפי שיקולם. בחבילות קטנות לעיתים מגיע עם שליח.

זמני הגעת משלוח עלולים להשתנות בהתאם לימי העבודה של חברת דואר ישראל ובדרך כלל לוקח עד כ14 ימים להגיע לכל הארץ מרגע מועד הוצאת המשלוח מהמרכז הלוגיסטי.

לכל הזמנה קיים מספר מעקב של דואר רשום – דואר ישראל וניתן לבקש את מספר המעקב באימייל sales@parlamentum.co.il

במידה ועברו 14 ימים ועדיין לא התקבל המשלוח, יש ליצור איתנו קשר במייל זה ואנו נפנה בשמכם אל דואר ישראל אודות הגעת המשלוח

טעות בהזמנה

במידה ומה שהזמנתם לא הגיע כראוי, בין אם זה פגם במוצר או חסר אחד מן הפריטים, יש ליצור קשר עם המייל sales@parlamentum.co.il

כאשר מקרה זה יואשר על ידינו כ”טעות בהזמנה”, אנו נשלח לכם השלמה או מוצר חלופי זהה (או מקביל במידה ואין במלאי) על חשבונינו. דמי המשלוח על חשבונינו גם כן.

על מנת לקבל חזרה את דמי המשלוח יש לשלוח צילום של חשבונית הקבלה (רצוי סריקה) אל המייל שלנו.

המושלח יבוצע באמצעות PayPal בתוספת עמלה או באמצעות זיכוי לרכישה המקורית.

החלפה

במידה וברצוניכם לבצע החלפה במוצרים זאת ניתן לעשות אך ורק עד 14 ימים מרגע ההזמנה.

במידה והמוצר כבר נשלח ועדיין לא הגיע, זמן תקינות ההחלפה עד 4 ימים מההגעה אל בית הלקוח, המועד האחרון מביניהם.

החלפה תבוצע אך ורק לאחר ביצוע אישורנו.

יש לשלוח את המוצר חזרה אלינו בכתובת:

“הפרלמנטום ת.ד 152, רעננה, 4310101”

ואנו נשלח אליכם את המוצר האחר לאחר הגעת המוצר חזרה אלינו וזאת גם במועד הוצאת המשלוח הקרוב

בכל מצב שבו ההחלפה מתבצעת על ידי החלטת הלקוח ואינו באשמת הפרלמנטום בשל פגם או “טעות בהזמנה”, דמי המשלוח ישולמו על ידי הלקוח במלואם על פי תעריף דואר ישראל

אבטחה ופרטיות המשתמש
מערכות האתר מאובטחות באמצעות טכנולוגיות SSL מתקדמות לאבטחת התשלום שלכם. צוות השרת, האתר ומערכותיו לא ישתמשו לרעה לעולם לפרטיכם האישיים, בדגש על פרטי התשלום. פרטי האשראי אינם מועברים לגורמינו אלא נשארים במסגרת אמצעי התשלום ורק הגורמים הרלוונטים נחשפים למידע אודות הרוכשים.