fbpx Skip to main content

אם אתם אוהבים לשחק בראול סטארס כמו שאנחנו אוהבים, אתם בטח תמיד מחפשים את הבראולרים הכי טובים שיקחו אתכם לניצחון. במאמר הזה, נספר לכם על עשרת הבראולרים הכי טובים במשחק, כאלה שאתם פשוט חייבים לנסות. כל אחד מהם מביא משהו מיוחד לשולחן, בין אם זה כוח מדהים, מהירות מטורפת או יכולות מיוחדות שיעזרו לכם לשלוט בזירה. אז תתכוננו לקרוא על הבראולרים הכי מדליקים ולגלות מי מתאים לכם ביותר!

מקום 10 – ברוק


במקום העשירי נמצא ברוק. ברוק הוא בראולר שיכול לירות רקטות למרחקים עצומים ולגרום לנזק גדול במיוחד. השימוש בברוק דורש קצת יותר דיוק ומיומנות, אבל כשמשחקים בו נכון, הוא יכול להיות כלי נשק קטלני. הסופר שלו, שמטיל גשם של רקטות, יכול לחסל קבוצות של אויבים ולהפוך את הקרב לטובתכם במהירות.

מקום 9 – קולט


במקום התשיעי נמצא קולט. קולט הוא בראולרית עם יכולת ירי מדוייקת ומהירה, והיא יכולה לגרום לנזק כבד לכל מי שיעמוד בדרכה. היתרון הגדול של קולט הוא שהוא יכול לירות למרחק גדול, מה שמאפשר לו לפגוע באויבים מבלי להתקרב יותר מדי ולהסתכן. בנוסף, קולט יכול להאט את היריבים שלו בעזרת הסופר שלו, מה שהופך אותו לבראולר מצויין למתקפות ממרחקים ולשליטה בזירה.

מקום 8 – פוקו


במקום השמיני נמצא פוקו. פוקו הוא בראולר שתומך בצוות שלו עם יכולות ריפוי מיוחדות. כשהצוות שלכם פצוע ונמצא בצרות, פוקו יכול להציל את המצב עם הנגינה המרפאת שלו. הסופר שלו יכול לרפא את כל הצוות בבת אחת, מה שהופך אותו לבחירה מעולה במשחקי צוות ובמשימות שדורשות הישרדות לאורך זמן.

מקום 7 – רוזה


במקום השביעי נמצא רוזה. רוזה היא בראולרית עם יכולות הגנה מעולות ויכולת לשרוד במצבים קשים. הסופר שלה נותן לה מגן שמקטין את הנזק שהיא מקבלת, מה שמאפשר לה להיכנס לקרבות ולהישאר בחיים יותר זמן מאחרים. עם הבריאות הגבוהה שלה והיכולת להתקרב לאויבים ולגרום לנזק, רוזה היא בחירה מצויינת למשחקים שדורשים לחימה פנים אל פנים.

מקום 6 – בי


במקום השישי נמצא בי. בי היא בראולרית שמצטיינת בגרימת נזק מדוייק וכבד. היריות שלה יכולות לפגוע במטרה אחת בלבד, אבל כשהיא פוגעת, זה כואב. הסופר שלה משחרר נחיל של דבורים שיכולות לפגוע בהרבה אויבים בו זמנית, מה שהופך אותה לאידיאלית לשליטה בזירה ולחיסול אויבים בזריזות.

המשיכו לקרוא וגלו מי הם חמשת הבראולרים המובילים שאתם חייבים לשחק בהם.

 

מקום 5 – קרואו


במקום החמישי נמצא קרואו. קרואו הוא בראולר מהיר וקטלני שיכול לגרום לנזק מתמשך לאויבים שלו באמצעות הרעל שהוא מטיל. המהירות שלו מאפשרת לו להתחמק מהתקפות ולהתקיף מבלי להיפגע. הסופר שלו מאפשר לו לקפוץ למרחקים גדולים, לגרום לנזק כבד לאויבים שנמצאים בדרכו ולברוח מסכנה במהירות. קרואו הוא בחירה מעולה עבור שחקנים שאוהבים להישאר בתנועה ולהפתיע את האויבים שלהם.

מקום 4 – לאון


במקום הרביעי נמצא לאון. לאון הוא בראולר שמצטיין בהתחמקות ובגרימת נזק פתאומי. היכולת המיוחדת שלו להפוך לבלתי נראה לזמן קצר מאפשרת לו להתגנב מאחורי האויבים ולגרום להם נזק גדול לפני שהם אפילו מבינים מה קרה. הסופר שלו מושלם למארבים ולבריחה ממצבים מסוכנים. לאון הוא בחירה מעולה לשחקנים שאוהבים לשחק בצורה חכמה ואסטרטגית.

מקום 3 – ספייק


במקום השלישי נמצא ספייק. ספייק הוא בראולר שיכול לגרום לנזק נרחב בעזרת הקקטוסים שהוא זורק. כל קקטוס שהוא זורק מתפצל לשברים קטנים שמכים אויבים נוספים, מה שהופך אותו למושלם לשליטה במרכז הזירה ולחיסול קבוצות של אויבים. הסופר שלו יוצר אזור שפוגע בכל מי שנמצא בתוכו ומאט אותו, מה שמאפשר לקבוצה שלכם להשתלט על הקרב ולשלוט בזירה.

מקום 2 – בול


במקום השני נמצא בול. בול הוא בראולר חזק במיוחד עם כמות בריאות גבוהה ויכולת לגרום לנזק גדול בקרב פנים אל פנים. הסופר שלו מאפשר לו לטעון קדימה במהירות, לפגוע באויבים ולהרוס מכשולים, מה שהופך אותו למושלם לפריצה למקומות מבוצרים ולהתחמק מהתקפות. בול הוא בחירה מעולה לשחקנים שאוהבים להיות בחזית הקרב ולהילחם עם עוצמה.

מקום 1 – שלי


במקום הראשון נמצא שלי. שלי היא בראולרית שמתאימה לכל סיטואציה במשחק. היכולת שלה לירות ברובה שלה למרחקים קצרים ובינוניים ולגרום לנזק גדול הופכת אותה למאוד גמישה בשדה הקרב. הסופר שלה יורה מטח של כדורים שגורמים לנזק אדיר ומשמידים מכשולים, מה שמאפשר לה להשתלט על הקרב ולחסל את האויבים בקלות. שלי היא בחירה מעולה לשחקנים בכל הרמות והיא הבסיסית ביותר שאותה תמצאו במשחק.

אז אם אתם רוצים להשתפר ולהנות יותר בבראול סטארס, אל תפספסו את ההזדמנות לשחק עם עשרת הבראולרים המובילים האלו. כל אחד מהם מציע חוויית משחק ייחודית ומרגשת שתשדרג את היכולות שלכם ותביא אתכם לניצחון!

 

מה דעתך על זה?